Loading...

‘2 gisht mjaltë’ një film që s’duhet humbur (VIDEO nga Premiera)

Please log in or register to like posts.
News

U mbajt mbrëmjen e djeshme pre-premiera e filmit më të komentuar të vitit “2 gisht mjaltë”. Gjashtë salla të kinemasë Cineplexx ishin mbushur plot dhe mes qyetetarëve që kishin shkuar për të ndjekur filmin, ishin edhe kryeministri Edi Rama, kryebashkiaku Erion Veliaj dhe shumë
biznesmenë e personazhe të tjerë publik.


Ndër personazhet e shumë VIP ishin Altin Basha me familjen, Aleksandër Frangaj, Filip Çakulli, Marjana Kondi, Eglein Laknori, Julian Deda, Alketa Vejsiu, Orgesa Zaimi, Julka Gramo, Eva Murati, Kiara Tito, Armina Mevlani, Kejvina Kthella etj.

/ Burimi i informacionit XING.AL / Fotografitë nga Ermal Mamaqi Production

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

57

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.