Loading...

“3shat” emisioni i ri në Vizion Plus

Please log in or register to like posts.
Image

Prej kohësh flitej se Bora Zemani bashkë me binjakët e “Al Pazar”, Romeo dhe Donald Veshaj do të rikthehej në ekran me një produksion të ri.

Më në fund është bërë e ditur se treshja do të sjellin “3shat”, një emision humori por edhe intervistash , shumë shpejt.

Ata kanë publikuar promon e emisionit në të cilën bëhet e ditur se “3shat” do të shfaqet në Vizion Plus dhe Tring, çdo të premte.

Nuk mbetet veçse të presim fillimin e këtij programi i cili nis trasmetimin në një kohë kur shumica e emisioneve mbyllin sezonin. Doni apo nuk doni, do të thotë që do e shikoni. /MEDIAALBANIA.COM

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.