Loading...

Anjeza Maja në Klan për “DANCE WITH ME”

Please log in or register to like posts.
News

Tashmë është zyrtarizuar largimi nga Top Channel i moderatores së njohur Anjeza Maja.
Për tre sezone ajo ka drejtuar emisionin e mëngjesit “Në shtëpinë tonë” , por duket se këtij rrugëtimi i ka ardhur fundi, për të nisur në sezonin e ri përsëri në Klan.

Anjeza Maja është konkurrentja e parë e konfirmuar e spektaklit të kërcimit “Dance With Me” të moderuar nga Alketa Vejsiu dhe regji të Vera Grabockës.

Nuk dihet nëse pas kësaj pjesëmarrje në këtë kompeticion kërcimi Anjeza do të vijojë me projekte të reja në këtë televizion. Ndërkohë edicioni i radhës i “Dance With Me” fillon të hënën e dytë të Shtatorit, në datën 10.Shtator.

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.