Loading...

Arbana dhe Albani sërish bashkë

Please log in or register to like posts.
News

Arbana dhe Albani sërish bashkë në një program, këtë herë Eno Popi ka bashkuar dy moderatorët më të dashur të Top Channel në një format, pas shumë vitesh kur Arbana drejtonte Top Fest me Dudushin këtë herë është “100 Milionë” programi ku do i shohim të dy bashkë. Festat po afrojnë dhe programet festive po bëhen gati për tu transmetuar më pas gjatë ditëve të festave, ka mjaftuar një foto e postuar nga Arbana në Instagram nga studio e 100Milionë dhe surpriza është zbuluar, do jetë kjo e dielë e datës 24.Dhjetor, kur do të zbulojmë edhe nëse kanë fituar miliona apo jo dy moderatorët tanë. Mos e humbisni në orën 17:45 në ekranin e Top Channel! Shikim të këndshëm dhe festa të gëzuara!

❗ Për më shumë postime të ngjashme, klikoni reklamat më poshtë

 

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.