Loading...

Arbana Osmani rikthehet në ekran në Janar

Please log in or register to like posts.
News

Arbana Osmani zbulon se ku do ta shohim sezonin e ri

Arbana Osmani mbylli me sukses edhe një sezon tjetër të emisionit “Dua të të bëj të lumtur” në muajin qershor. Pas përfundimit të emisionit, moderatoren nuk e kemi parë më në ekran dhe as në rrjetet sociale deri para pak ditësh. Me sa duket, Arbana dëshironte që të pushonte me kohë të plotë dhe ka zgjedhur të qëndrojë larg vëmendjes së mediave. Megjithatë kurioziteti i njerëzve ishte i madh dhe vazhdimisht pyesin se kur dhe ku do ta shohim Arbanën.

Më në fund, ajo ka bërë me dije sot se do ta shohim sërish në sezonin e ri të “Dua të të bëj të lumtur”. Moderatorja ka publikuar spotin e emisionit të realizuar në Toskana të Italisë dhe shfaqet e qeshur duke vallëzuar dhe duke ecur rrugëve të Toskana-s. Arbana ka bërë të ditur që emisioni do të fillojë në muajin janar, si gjithmonë në ekranin e Top Channel.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.