Loading...

Arbana vjen me “Dua të të bëj të lumtur” nga kjo datë

Please log in or register to like posts.
News

Protagonistët gjenden ballë për ballë njëri tjetrit të ndarë nga një ekran dhe përpiqen të zgjidhin një konflikt apo të shprehin ndjenjat dhe mirënjohjen që kanë për personat e zemrës.

“Dua të të bëj të lumtur”, programi kushtuar historive njerëzore do të fillojë sezonin e dytë në ekranin e Top Channel ashtu siç ju kemi njoftuar më parë se spektakli i drejtuar nga Arbana Osmani do të rikthehet në muajin Shkurt, sot zbulojmë ekskluzivisht për ju datën e premierës së sezonit të dytë. Do jetë përsëri e shtuna e Arbanës si gjithmonë, nga 17.Shkurti prej orës 21:00 në ekranin e Top Channel. Së bashku me risitë që do t’i japin një koncept të ri, këtë herë Arbana Osmani nuk është vetëm moderatore, por njëkohësisht edhe autore e këtij formati. Në qendër të historive duket se do të jetë komunikimi. Duke i uruar Arbanës urimet më të mira në këtë rikthim ju ftojmë ta ndiqni nga 17.Shkurti çdo të shtunë në Top Channel!

| EKSKLUZIVE MEDIAALBANIA.COM

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.