Loading...

Ardit Gjebrea nis të dielën shqiptare

Please log in or register to like posts.
News

Ardit Gjebrea rikthehet në ekran çdo të diel me spektaklin e fundjavës “E Diela Shqiptare”.

Nga sot çdo e diel do të jetë e mbushur me emocione, surpriza dhe dhurata pafund në një 10 vjetor të këtij spektakli. Rubrika të reja, por edhe rikthime si “Ka një Mesazh për ty”, “Shihemi në gjyq” me Eni Çobanin, 

“Telebingo Shqiptare” që vjen me shumë dhurata në këtë nisje, ndryshime në skenografi por edhe Blerina do jetë sërisht pjesë e programit me rubrikën e re “Gjyshja nga”.

Në orën 13:30 çdo të diel në Klan.

Pjesa e fundit e programit sot do jetë ndryshe, një festë për të treguar historinë e 10 viteve të këtij spektakli.

Suksese nga MEDIA•ALBANIA! Mos e humbisni premierën! Shikim të këndshëm!

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.