Loading...

Besi dhe Xhensila bëhen prindër për herë të parë

Please log in or register to like posts.
Image

Një lajm i mirë ka ardhur tashmë sepse  pritjes i ka ardhur fundi dhe këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj sipas “Gazeta Shqiptare” ka sjellë në jetë vajzën e saj. Ajo edhe aktori i njohur Bes Kallaku janë bërë prindër për herë të parë. Xhensila sipas burimit ka lindur në një spital privat në kryeqytet dhe bashkë me vogëlushen  gëzojnë shëndet të plotë. Icon Style ka zbuluar edhe emrin e vajzës e cila quhet Ajka.

Shtatzënia e Xhensilës për shumë kohë u fol në media pasi në fillim këngëtarja e mohoi dhe vetëm pas disa kohësh e pranoi në një postim në Instagram ku publikoi foto me barkun e rrumbullakosur dhe së bashku me Besin.

Ne i urojmë çiftit shumë urime dhe vajzës jetë të gjatë.

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.