Loading...

Blendi Fevziu do jetë sezonin e ri në Klan

Please log in or register to like posts.
News

Është përfolur shumë këto ditë në media ardhmëria e gazetarit Blendi Fevziu në televizionin Klan.

Krejt kjo zhurmë mediatike u shkaktua për shkak të disa ofertave që mendohet se do ta drejtonin Fevziun kah Top Channel.

Megjithatë, ai do vazhdojë të jetë pjesë e familjes së madhe të TV Klan, dhe këtë e ka konfirmuar vet televizioni.

Blendi Fevziu ka një karrierë të gjatë prej 20 vitesh me emisionin e tij “Opinion”.

Ai trajton tema të ndryshe në programin e tij, teksa ka arritur të intervistojë figurat më të mëdha publike në vend.

“Opinion” është shquar gjithmonë si një ndër emisionet me shikueshmërinë më të lartë.

Teksa edhe autori dhe drejtuesit i këtij emisioni mendohet të jetë ndër gazetarët më të paguar në Shqipëri.

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.