Loading...

Buffon do të të bëj të lumtur

Please log in or register to like posts.
News

Mbrëmjen e kaluar në stadiumin “Loro Boriçi” në Shkodër u luajt ndeshja Shqipëri-Itali. Edhe pse me zemër të gjithë shqiptarët janë me kombëtaren tonë, një ëndërr e bërë realitet ishte të shikoje skuadrën italiane në Shqipëri.

Moderatorja e njohur Arbana Osmani, mesa duket ka shfrytëzuar këtë moment që ekipi italian ka qenë në Tiranë, për të bërë pjesë e emisionit të saj, një nga portierët më të dashur për në botë, Gianluigi “Gigi” Buffon.

Programi “Dua të bëj të lumtur” do fillojë gjatë muajit Shkurt dhe mesa duket portieri italian do të jetë pjesë e emisionit në Top Channel. Ne mezi po presim ta shohim se kë do të bëj të lumtur portieri italian.

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.