18 Jan 2021
Lajme

‘Të Panjohurit’, show i ri në Tv Klan

Televizioni Klan sjell në Shqipëri një nga patentat më të famshme televizive sot në botë, Identity! Në mbi 35 shtete të botës, programi Identity, që vjen me emra të ndryshëm sipas gjuhës së vendeve, mban rekorde shikueshmërie. Në Itali – nën titullin “I Soliti Ignoti”…

BiG

Mozzik dhe Kida janë gati për…

Mozzik dhe Kida janë kthyer në një nga dyshet më të pëlqyera të showbiz-it. Pesë vite më parë ata sollën “Premtimet”, këngë që u kthye menjëherë në hit. Ndërsa këtë verë ata bashkuan forcat sërish për të sjellë “PP” dhe “Kërkun”, dy projekte që po…

REDMEDIA © 2021 / Të gjitha të drejtat e rezervuara nga MEDIAALBANIA.COM