21 Oct 2020
PLAY
BiG

Bota e Duas, seriali më i ri flet shqip

Vogue, revista e famshme botërore e modës, ka bërë një serial të shkurtër me Dua Lipën, ku ajo shihet duke jetuar në fantazinë e saj të yllit të muzikës pop në koleksionet më të mira të veshjeve nga New York Fashion Week. Mirëpo, përveç bukurisë…

TV & Kinema

Fillon Lufta e Nuseve në Klan

Nuse e dasma të bukura, garë e fortë e plot emocione, dhëndurë që e përjetojnë garën po aq sa nuset, rrëfime plot humor e batuta e histori dashurie mbresëlënëse! Celebrime emocionuese, dekorime me klas dhe atmosfera të nxehta nga e gjithë Shqipëria por edhe Kosova. …

REDMEDIA © 2020 / Të gjitha të drejtat e rezervuara nga MEDIAALBANIA.COM