23 Sep 2021
PLAY
BiG

Bota e Duas, seriali më i ri flet shqip

Vogue, revista e famshme botërore e modës, ka bërë një serial të shkurtër me Dua Lipën, ku ajo shihet duke jetuar në fantazinë e saj të yllit të muzikës pop në koleksionet më të mira të veshjeve nga New York Fashion Week. Mirëpo, përveç bukurisë…

PLAY
Video

Dhurata Dora dhe Azet vijnë me “Lass Loss”

Dhurata Dora vjen me një këngë gjermanisht Dy këngëtarët shqiptarë Dhurata Dora dhe Azet janë bërë bashkë për të sjellë një këngë në gjuhën gjermane. Këngëtarja dhe reperi i famshëm kanë publikuar me videoklip këngën me titullin ‘Loss Loss’, këngë kjo me të cilën synojnë…

REDMEDIA © 2021 Të gjitha të drejtat e rezervuara nga MEDIAALBANIA.COM