Loading...

#ekskluzive Big Brother Vip po ku ?!

Please log in or register to like posts.
News

Ditët e fundit, por edhe muajin e kaluar janë hapur lajme në portale të ndryshme dhe media se në Shqipëri së shpejti nis formati “Big Brother ViP”. Cila është e vërteta e këtij lajmi ?! Do kemi ne një Big Brother këtë sezon në ekranet tona ? Na vjen keq, por të gjitha janë vetëm thashetheme portalesh. ? As Top-Channel dhe Vizion Plus nuk kanë siguruar akoma një kontratë nga Endemol për realizimin e një sezoni të këtij spektakli në Shqipëri, por nga dy ekranet konfirmohet se janë në bisedime për marrjen e të drejtave televizive. Burime për MEDIAALBANIA.COM konfirmojnë ekskluzivisht se në Vizion Plus do të rikthehet “DANCING WITH THE STARS” gjatë këtij sezoni televiziv, ndërsa në Top Channel kemi edicionin e dytë të “The Voice Kids” me Ledion Liço dhe rikthimin e spektaklit “Dua të të bëj të lumtur” në sezonin e dytë. Me pak fjalë, këtë sezon nuk do ketë “BIG BROTHER” në Shqipëri, por një format shumë i ngjashëm “Ferma” është konfirmuar se do të nis në TV Klan nga muaji Mars i vitit të ardhshëm dhe konkurentët do jenë personazhe të njohur. Për gjithçka të re qëndroni vetëm me MEDIA•ALBANIA, sepse gjithçka e mësoni si gjithmonë të parët vetëm tek ne! Kujdes nga thashethemet! ? Shikim të këndshëm!

/ EKSKLUZIVITET I MEDIAALBANIA.COM

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.