Loading...

#ekskluzive C’est la vie në përgatitjet e fundit

Please log in or register to like posts.
News

C’est la vie në përgatitjet e fundit për të nisur transmetimin. Në ekranin e TV Klan ka disa javë që po punohet fort për spektaklin më të madh të muzikës në vend. Spektakli i moderuar nga bukuroshja, Marina Vjollca është në fazën finale dhe pothuajse gati për të nisur transmetimin të dielave në mbrëmje në orën 20:05. Spektakli i ri nuk do ketë thjesht muzikë të mirë, sepse disa ditë më parë dy koreografët e mirënjohur Enada dhe Gerd Vaso kanë publikuar një foto nga studio e spektaklit “C’est la vie” në TV Klan në prova, por do jenë ata dy konkurentë apo do të jenë ata koreografët e performancave mbreslënëse të kastit të personazheve publik ?! Gjithçka mbetet për t’u zbuluar të dielave në TV KLAN. Më poshtë keni një foto ekskluzive të skenografisë së spektaklit “C’est la vie”.

Burime për MEDIAALBANIA.COM konfirmojnë ekskluzivisht se spektakli do të transmetohet çdo të diel prej orës 20:05 deri në orën 22:00 ku më pas do vazhdoj transmetimi i serialit turk “Xhesuri dhe e bukura” në TV Klan.  Kur do të nis aventura e Marinës në Klan ?! Spektakli nis këtë të dielën e parë të muajit Nëntor, në datën 5.Nëntor. Gjithçka për të mos e humbur çdo të diel në mbrëmje vetëm në ekranin e TV Klan nën moderimin e Marina Vjollcës në orën 20:05!

EKSKLUZIVITET I MEDIAALBANIA.COM

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.