Loading...

#ekskluzive FAX NEWS, zbulohet data e nisjes së transmetimeve

Please log in or register to like posts.
News

#ekskluzive FAX NEWS, zbulohet data e nisjes së transmetimeve të kanalit FAX NEWS. Disa ditë më parë ju kemi njohur me lajmin se shumë shpejt do të niste transmetimet ekrani më i ri i informacionit në vend, FAX NEWS, gjithçka pritej të fillonte të fund të këtij muaji, por nuk do të prisni gjatë sepse burime për MEDIAALBANIA.com kanë zbuluar ekskluzivisht se ekrani më i ri do të shfaq sinjalin e tij për herë të parë ditën e mërkurë në datën 4.Tetor në orën 19:00. Po ku do e ndiqni FAX NEWS ?! Kudo! Sepse FAX NEWS do jetë në rrjetin televiziv dixhital tokësor të RTSH, do e ndiqni në platformën televizive ABCom, por edhe në sinjal analog për ato zona ku procesi i dixhitalizimit nuk ka përfunduar ende. Ne i urojmë shumë suksese gjithë stafit të këtij televizioni të ri dhe ju ftojmë ta ndiqni duke nisur nga data 4.Tetor.2017! Më poshtë keni edhe një video ku ju ftojmë të njiheni edhe me stafin e këtij kanali.

Informacioni i mësipërm është ekskluzivitet i MEDIAALBANIA.com

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.