Loading...

❤ Elgit Doda dhe Klea Huta çifti më i ri

Please log in or register to like posts.
Image

Klea Huta e ftuar ditën e djeshme në emisionin e pasdites ‘Rudina’ në TV Klan ka folur rreth karrierës dhe jetës personale, por ajo në asnjë moment nuk e konfirmoi lidhjen e dashurisë me Elgit Dodën, madje refuzoi të fliste.

Sot, një ditë më pas duket se ajo është ‘penduar’ dhe ka lejuar Elgitin të postojë  një foto të ëmbël me çiftit, ndërsa ai e puth në ballë.

Nga sot Elgit Doda dhe Klea Huta janë zyrtarisht çifti më i ri i showbizit. 

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.