Loading...

Eno, Isli dhe Ori fillojnë WakeUp

Please log in or register to like posts.
News

WakeUp fillon këtë të hënë në ekranin e Top Channel, por njëkohësisht edhe në Top Albania Radio me shumë risi dhe surpriza.  Këtë sezon të ri Eno Popit dhe Isli Islamit i është bashkuar një bukuroshe të cilën ju të gjithë e njihni, ajo është Oriela Nebijaj. Ori ka pasur përvoja prezantimi në radio dhe televizion, por këtë periudhë ishte tërhequr paksa nga ekrani dhe e kemi parë shumë pranë shefit Renato Mekolli në restoranitn “Umami”.

Një tjetër risi në këtë sezon të ri është edhe studio e programit e cila është transformuar, por edhe logoja gjithashtu ka ndryshuar.  Oriela e ftuar në programin #thuajemepepsi nën moderimin e Ledion Liços në Top Albania Radio ka thënë se do të ketë shumë risi, surpriza nga të ftuar të ndryshëm si edhe lojra që do të argëtojnë teleshikuesit. Ajo gjithashtu ka theksuar se me Renaton ndan një marrdhënie të mirë profesionale por kurrësesi nuk është në një lidhje intime më të ashtu sikurse është aluduar në media.

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

1

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.