loading...
You can skip ad in 5s
Loading...

ERTUGRUL sezoni i ri vjen në Klan HD

Please log in or register to like posts.
Video

#ekskluzive Sezoni i katërt i serialit turk më të ndjekur të momentit jo vetëm në Shqipëri, por edhe në Turqi ERTUGRUL nis shumë shpejt në TRT1, por a do të transmetohet sezoni i ri edhe në vendin tonë ?! Sigurisht që po, menjëherë sapo të nis transmetimi në Turqi që pritet të jetë data 25.Tetor.2017, ky serial do të nis transmetimin edhe në vendin tonë, premierë vetëm në ekranin e Klan HD. Lajmi është konfirmuar ekskluzivisht për MEDIA•ALBANIAPor çfarë pritet të ndodh në sezonin e ri dhe atë final të këtij seriali ?!

Në këtë sezon final do të tregohet historia e krijimit të Perandorisë Otomane, pjesë e castit do të jenë personazhe të rinj ku mund të veçojmë aktoren Aslıhan Güner. Por çfarë do të ndodh me Ertugrulin ?! Këtë do e zbulojmë vetëm në nisje të sezonit të ri, për më shumë ju ftojmë të shikoni edhe trailerin postuar në krye të faqes, dhe votoni në sondazhin më poshtë nëse do e ndiqni apo jo sezonin e ri. Shikim të këndshëm!

Na vjen keq, për momentin nuk ka asnjë sondazh të hapur!
KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

2

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.