Loading...

Ertugrul: Vjen në jetë Osmani, vdes Halimeja

Please log in or register to like posts.
News

Transmetimi i serialit turk ka gozhduar shumë ndjekës para ekranit, jo vetëm në Turqi, por edhe në Shqipëri. Ky serial që në fillim ka tërhequr vëmendje, sepse trajton një temë historike dhe realizimi është i një cilësie të lartë.

Diriliş Ertuğrul 117. bölüm fragmanı yayında! Diriliş Ertuğrul 116. son bölüm izle

 Por ky serial ka arritur të prekë me mijëra ndjekës, sepse në një seri që pritet të transmetohet së shpejti, vdes Halime, bashkëshortja e ‘Ertugrul’. Halime ndërron jetë gjatë lindjes së fëmijës së tretë, djalin Osman. Kjo seri cilësohet si një ndë më prekëset e serialit dhe në rrjete sociale kanë shpërthyer komente nga më të ndryshmet.
KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.