Loading...

Fejohet futbollisti i kombëtares, Taulant Xhaka

Please log in or register to like posts.
Image

Një tortë me inicialet e çiftit A & T dhe një buzëqeshje tregojnë lumturinë e Taulant Xhakës i cili sapo është fejuar ? me partneren, Arbnorën.

Futbollisti i kombëtares bëri hapin e madh sot, kur dha lajmin përmes një fotoje emocionuese në profilin e tij në Instagram. Në fejesë nuk mund të mungonte vëllai i madh, futbollisti Granit Xhaka.

? Ne i urojmë jetë të lumtur çiftit të ri! Më poshtë keni edhe një foto të shkëputur nga ceremonia private.

❗️KLIKO REKLAMAT MË POSHTË PËR MË SHUMË POSTIME ❗️

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.