Loading...

“Flakë pasioni” seriali më i ri në 3Plus

Please log in or register to like posts.
Image

Bajrami dhe Salihu i japin një premtim njëri-tjetrit për të martuar dy fëmijët e tyre sapo të arrijnë moshën madhore. Ata do të rriten në dy qytete të ndryshme. Pasuria e madhe nuk do ta pengojë Bajramin të harrojë premtimin. Koha kalon, por fëmijët tanimë kanë ndjekur rrugë të ndryshme. Hylja ka një plan që askush s’e ka menduar.

 

Një histori e vjetër që vazhdon të lëndojë të tashmen. Një premtim që do të bashkojë Kerimin dhe Hyljanë, por a do të pranojnë ata të dy të ndjekin fatin e tyre? Atëherë kur mendon se u ke thënë lamtumirë vuajtjeve, të fshehtat dhe sekretet nuk mposhtin dot dëshirën e zjarrtë për të arritur atë çka do. Një rrugë pa kthim, një fund i panjohur…

“Flakë pasioni” nga 26 Shtatori, nga e hëna në të premte, ora 21:45 në 3Plus

Në episodin e parë, sonte në mbrëmje do të ndiqni:

Çfarë do të ndodhë pas dasmës madhështore? A do të tregojë Hylja të vërtetën që fshihet pas lidhjes me bashkëshortin e saj? Si janë njohur ata të dy? Cili është premtimi që i lidh?

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

8

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.