loading...
You can skip ad in 5s
Loading...

Genc Prelvukaj feat. Eni Koci – Vetëm ti

Please log in or register to like posts.
Video

“ Genc Prelvukaj feat. Eni Koci – Vetëm ti “

“Vetëm ti”, quhet projekti më i ri muzikor nga Genc Prelvukaj dhe Eni Koci. Projekt i cili është realizuar edhe me videoklip. Mësohet se tekstin e këngës e kanë shkruar vetë këngëtarët. Rikujtojmë se Genci dhe Eni po përfolen për lidhje dashurie, e cila ende nuk është zyrtarizuar nga ta.

Produced by Genc Prelvukaj

Lyrics : Genc Prelvukaj & Eni Koci Video

Black Fish Entertainment

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.