Loading...

? Gjiko?? dhe Elita Rudi?? janë zyrtarisht burrë e grua (FOTO+VIDEO)

Please log in or register to like posts.
Image

Gjiko dhe Elita Rudi janë zyrtarisht burrë e grua. Moderatorja dhe reperi thanë “Po” në një ceremoni madhështore, që dukej sikur ishte shkëputur nga libri i një përralle moderne.

Nusja Elita Rudi, ishte shndërruar në një princesh të vërtetë, e veshur me një fustan të bardhë të fryrë dhe vello gjigande, teksa u prit tek shkallët nga bashkëshorti i saj i ardhshëm Gjiko, i cili shfaqej shumë elegant me një kostum të zi.

Ishte kryetari i bashkisë së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ai që kurorëzoi në martesë çiftin kosovar.

Dhe pyetjes “A e pranon Elita Rudin për bashkëshorten tënde?”, reperi Gjiko nuk doli fare nga vetja dhe iu përgjigj: “I motherfucking yes”.

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

11

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.