Loading...

Hell’s Kitchen shumë shpejt në Top Channel

Please log in or register to like posts.
Image

Renato Mekolli shumë shpejt do të rikthehet në ekranin e ‘Top Channel’ me një spektakël gatimi. ‘Hell’s Kitchen’ do të jetë një mundësi e re për të gjithë njerëzit e thjeshtë që kanë pasion gatimin dhe duan të mësojnë teknika të reja. Shef Renato do të jetë në rolin e drejtuesit të spektaklit, por ai nuk do të jetë krejtësisht i vetëm. Përkrah Renatos do të jetë edhe fituesi i ‘MasterChef Albania 2’, Bleri Dervishi. Bleri jeton në itali, por ai është kthyer në Shqipëri për t’u përfshirë në spektaklin e gatimit. “Hell’s Kitchen” do të nisë këtë muaj dhe do të transmetohet çdo të premte në orën 21:00 deri në janar.

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.