Loading...

I INFILTRUARI, ÇFARË NDODH TË HËNËN ?!

Please log in or register to like posts.
Image

Referuar episodit të ditës së hënë, 6.Nëntor.2017

Davut kujton herën e parë që pa Melek.

Pasi Melek nuk i përgjigjet telefonatave të tij, Xhelal i kërkon Sarpit takim.

Cila është loja që Mert po luan lidhur me xhirimet?

Fusun është e shqetësuar për marrëdhënien mes Sarp dhe Melek. Çfarë i kërkon ai?

Melek ka marrë vendimin që të ndahet nga Sarp.

E gjendur në shtëpinë e Mert, Eilem zbulon xhirimet e Mert. Çfarë do të bëjë ajo?

Jeshim merr në pyejte Melek lidhur me Sarp. Çfarë do të bëjë ajo në fshehtësi?

Sarp duhet të marrë menjëherë xhirimet.

Të hënën në I INFILTRUARI, premierë apsolute, vetëm në Klan Plus, ora 20:30

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

1

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.