Loading...

Ja ku do e shihni Bes Kallakun dhe Erion Isai

Please log in or register to like posts.
Image

Ka bërë mjaft bujë largimi i dy prej aktorëve më të mirë të emisionit humoristik ‘Portokalli’, Bes Kallaku dhe Erion Isai. U fol shumë në media lidhur me ndonjë destinacion të mundshëm televiziv të djemëve por duket se të gjitha kanë qenë thjesht aludime pasi të dy do të shfaqen krah Ardit Gjebreas në “Kënga Magjike” të këtij viti.

Siç është bërë traditë tashmë, Gjebrea zgjedh edhe prezantues të tjerë për ta shoqëruar atë në 3 netët e mëdha në Pallatin e Kongreseve.

Duke qenë se Besi dhe Erioni janë dy djemë mjaft gazmorë dhe që publikui do shumë, është e sigurtë se do të jetë një sukses i vërtetë.

“Këtë vit së bashku me Erion Isai do të jemi bashkëprezantues të Kënga Magjike, do kemi edhe Ardit Gjebrean se s’kishim si të bënim ndryshe” – ka shkruar Besi në Instagram duke i lënë ndjekësve të tij të kuptojnë se ky është projekti i tij më i ri televiziv.

 

/Blitz.al/

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.