loading...
You can skip ad in 5s
Loading...

Ju ka munguar Iljazi dhe Asija ?!

Please log in or register to like posts.
Video

Ju ka munguar Iljazi dhe Asija ?! Trekëndëshi i dashurisë Iljaz, Asije dhe Xhemsit rikthehet në ekranin e premierave, në Klan HD, prej ditës së hënë në 25.Shtator seriali turk “Shamikuqja” një prodhim i vitit 2012, transmetuar ekskluzivisht në Klan rikthehet përsëri këtë herë çdo ditë nga e hëna në të shtunë në orën 13:20, programi Opinion, Zonë e lirë, Xing me Ermalin, por edhe spektakle të tjera të TV Klan këtë sezon të ri televiziv do të ritransmetohen vetëm në kanalin Klan Plus dhe kështu në Klan ka më tepër hapësira të lira dhe duket se për momentin do ndjekim disa prej serialeve më të suksesshëm të transmetuar në këtë ekran. Të gjithë ju që keni mall për këtë serial dhe keni dëshirë ta rishikoni mos e humbisni mundësinë çdo ditë në 13:20 vetëm në Klan HD! Shikim të këndshëm!

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

1

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.