Loading...

Ju kujtohet Turna ? Tani do përloteni nga “Kızım”

Please log in or register to like posts.
News

Ajo ka humbur prindërit e saj kur ishte e re, por e rritur nga gjyshërit ajo di si të sillet dhe përballet me këdo. Historia e jetës së një vajze që kthen gjithçka në një komedi me sjellje fëminore.

Seriali “Nënë”, i transmetuar në “TV Klan” vitin e kaluar dhe në fillim të këtij viti, rrëmbeu zemrat e të gjithë teleshikuesve duke u kthyer kështu në një nga serialet më të ndjekur.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Beren Gökyıldız (@berengokyildiz_official) on

 

Melek dhe vështirësitë me të cilat jeta e përballi bëri të qajnë të gjithë. Por bëhuni gati të qani sërish pasi aktorja 8 vjeçare ka nisur xhirimet për një serial shumë prekës. Ai do të quhet “Kızım” (Vajza ime) dhe do të luajnë aktorë të njohur. Beren Gokyildiz e njohur si “Melek” do të luajë rolin e “Ëjky”. Në role kryesore do të jenë edhe Bugra Gulsoy i njohur si “Guney” nga seriali “Kuzey Guney”, aktorja Leyla Lydia Tuğutlu, Serhat Teoman, Tugay Mercan , Sinem Ünsal dhe Suna Selen.Fragmenti i parë nga seriali “Kizim” është publikuar dhe mund ta ndiqni me titra shqip në videon e mëposhtme. Seriali nis transmetimin në kanalin turk TV8 nga 19 shtatori.

Image result for kizim tv8

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.