Loading...

Junior Fest Albania me Fatma Methasanin në RTSH

Please log in or register to like posts.
News

Fatma Methasani, moderatorja e njohur e “Fun Day” në InTv, pas disa ditësh do të bëhet pjesë e një projekti të ri artistik në ekranin e Radio Televizionit Shqiptar. Moderatorja simpatike është e njohur për natyrën sportive dhe komunikimin e hapur që ka me publikun e saj, ndaj edhe është menduar si zgjedhja më e mirë për drejtimin e “Junior Fest Albania”. Festivali që do të transmetohet në ekran në datën 14 do të përzgjedhë edhe konkurrentin fitues që do të përfaqësojë vendin tonë në kategorinë e fëmijëve në festivalin e këngës për fëmijë në Evropë në “Junior Eurovision Song Contest”

Mësohet se bashkë me Fatmën, në moderimin e këtij festivali do të jenë edhe dy aktorë të njohur nga Kosova, Andi Bajgora dhe Lum Veseli.

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

1

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.