Loading...

Klaudia Pepa kthim në ‘Kënga Magjike’

Please log in or register to like posts.
News

Këtë lajm e dha të dielën gjatë spektaklit “E diela shqiptare” vetë moderatori Ardit Gjebrea. Por gjatë ditës së sotme duket se Klaudia ka dashur të ndajë me ndjekësit e saj në rrjete sociale këtë eksperiencë të re për të:

“Pershendetje miq Si ju duket lajmi i Festivalit Kenga Magjike? Kenga Magjike ka qene gjithmone nje pjese e bukur e jetes time,kam marre pjese shpesh si balerine dhe enderroja qe nje dite te isha prezantuese dhe balerine ne te njejten kohe dhe ja… Faleminderit Stafit dhe Ardit Gjebreas Faleminderit familjes time qe beson gjithmone tek une !

E lumtur qe do jem afer jush  Mezi pres,”-përfundon Klaudia në profilin  e saj në Facebook

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.