loading...
You can skip ad in 5s
Loading...

Koha e lumturisë, filmi i ri i Defne dhe Omer

Please log in or register to like posts.
Video
Koha e lumturisë ( Mutluluk Zamanı ) është filmi më i ri i Defne dhe Omer i cili shfaqet për herë të parë në Turqi në 10.Nëntor.

Pas suksesit të serialit turk “Kiralık Aşk” të transmetuar në STAR TV për dy sezone, dyshja e aktorëve Elçin Sangu (Ada) & Baris Arduç (Mert) vijnë në një super film të ri “Koha e lumturisë”. Seriali “Dashuri me Qera” është transmetuar edhe në vendin tonë në platformën Tring, dhe aktualisht është duke u transmetuar edhe në ekranin e Vizion Plus. Deri tani është zbuluar kënga e filmit të ri e cila këndohet nga dy aktorët e filmit (këngën e gjeni të publikuar në krye të faqes).  Xhirimet kanë përfunduar dhe tani presim vetëm të shohim filmin në kinema, është cilësuar në median turke si komedia romantike më e mirë e vitit, por këtë do e vendosim pasi ta kemi shijuar filmin më të ri të Elçin dhe Baris. Shikim të këndshëm!  (më poshtë keni edhe një foto të shkëputur nga sheshxhirimet e filmit)

| MEDIAALBANIA.COM

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.