Loading...

Kush është burri i Melek ?

Please log in or register to like posts.
News

Bashkëshorti i aktores turke Bensu Soral (Melek siç e njihni nga seriali I Infiltruari, transmetuar në Klan Plus) është Hakan Baş.

Ai ka lindur në Stamboll në vitin 1983 (36 vjeç), ka përfunduar shkollën e mesme amerikane në Turqi dhe universitetin është diplomuar për Ekonomi në Yale University. Në 2010 ka krijuar kompaninë “Peak Games” dhe një vit më vonë një agjensi publicitare marketingu online.

/MEDIAALBANIA.COM

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.