Loading...

Kush vjen për drekë, në Klan me Arjola Shehun

Please log in or register to like posts.
Image

Arjola Shehu do të jetë një nga fytyrat e reja të televizonit Klan në këtë sezon të ri televiziv. Pas një sezoni të suksesshëm në kanalin IN TV me programin e fundjavës “Tek Unë” tashmë Arjola vjen në ekranin kombëtar çdo ditë me një format të ri, krejt ndryshe nga ajo që të gjithë prisnin, çdo ditë nga e hëna në të premte në orën 11:05 në Klan vjen programi më i ri “Kush vjen për drekë”. Të ftuar Vip, politikanë, por edhe njerëz të thjeshtë do jenë pjesë e këtij formati të ri. Ne i urojmë shumë suksese Arjolës dhe ju ftojmë ta ndiqni çdo ditë në TV Klan. Shikim të këndshëm!

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.