Loading...

Linda Rei largohet nga DWM

Please log in or register to like posts.
News

Linda Rei largohet nga DWM

Spektakli i kërcimit në TV Klan i krijon gjithmonë lajmet të hënave në mbrëmje, por lajmi më i bujshëm i këtij edicioni u krijua pikërisht në fund të javës. Nga produksioni i spektaklit të vallëzimit mësojmë që Linda Rei është tërhequr.

Për të nuk ishte e lehtë, ishte një sfidë me përmasa më të mëdha nga çfarë dikush mund ta mendojë paraprakisht. Presioni, emocionet, shikueshmëria e lartë e cila kishte si rrjedhojë reagimet të shumta, duket se e tronditën Linda Rein dhe natyra e saj shumë e ndjeshme nuk mundi t’i përballonte.

Të gjitha këto e thyen dëshirën e saj për ta çuar deri në fund DWM. Me keqardhje nga të dyja palët, si produksioni i këtij programi i cili pati bërë maksimumin që Linda të ndihej mirë dhe ajo vetë që e kishte nisur më shumë dëshirë këtë rrugëtim, Linda vendosi të tërhiqej.

/ Revista Class

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.