Loading...

MAGJIA E MEDIAS 2017 – FITUESIT

Please log in or register to like posts.
Image

Nga data 28.Nëntor deri në mesnatën e datës 30.Dhjetor të gjithë kanë votuar për 152 të nominuarit e edicionit të katërt të çmimeve “MAGJIA E MEDIAS 2017” në 31 kategoritë magjike të organizuar nga MEDIAALBANIA në webin tonë www.mediaalbania.com dhe profilet tona zyrtare në Facebook & Instagram.

Sot është dita e fundit e vitit 2017 dhe me urimin për një vit të mbarë për të gjithë ju njohim me fituesit e këtyre sondazheve! Faleminderit nga zemra për gjithçka! Ju premtojmë se Viti i Ri 2018 do sjell shumë ndryshime, surpriza dhe më shumë ekskluzive për gjithë ndjekësit tanë! Një vit i bukur na pret… GËZUAR 2018!

Gjithsej në sondazhet tona janë numëruar 301 785 vota

Lista e fituesve vijon si më poshtë:

MAGJISTARJA E VITIT | ALBANA OSMANI – TOP CHANNEL

MAGJISTARJA E FJALËS | JETONA KOÇIBELLI – TOP CHANNEL

MAGJISTARI I VITIT | ARDIT GJEBREA – TV KLAN

MAGJISTARI I FJALËS | MARIN MEMA – TOP CHANNEL

MAGJISTARI NEW | KELVI KADILLI – TOP CHANNEL

MAGJI RINORE | VËSHTRIM KRITIK – TEMA TV

MAGJI LOKALE | ANTENA NORD, SHKODËR

MAGJIA E TURQISË | I INFILTRUARI – KLAN PLUS

MAGJIA E TALENTIT | THE VOICE – TOP CHANNEL

MAGJIA E SPEKTAKLIT | C’EST LA VIE – TV KLAN

MAGJIA E HUMORIT | XING ME ERMALIN – TV KLAN

MAGJIA E SPORTIT | UEFA CHAMPIONS LEAGUE – VIZION PLUS

MAGJIA E SHTËPISË | HISTORI SHQIPTARE – TV KLAN

MAGJIA E EDICIONIT | LAJMET – TOP CHANNEL

MAGJIA E SERIALIT | SI TA QUAJ KËTË DASHURI – TV KLAN

MAGJIA E PLATFORMËS | DIGITALB

MAGJIA E SATIRËS | STOP – TV KLAN

MAGJIA E PASDITES | RUDINA – TV KLAN

MAGJIA E LAJMIT | NEWS 24

MAGJIA E KULTURËS | JO VETËM MODË – TV KLAN

MAGJIA E KOSOVËS | KLAN KOSOVA

MAGJIA E MËNGJESIT | WAKE UP – TOP CHANNEL

MAGJIA E KËNGËS | SKIFTERJA ZEMRËS – BES KALLAKU FT KLAJDI HARUNI

MAGJIA E KANALIT | JOLLY HD – TRING

MAGJIA E FUNDJAVËS | E DIELA SHQIPTARE – TV KLAN

MAGJIA E EKRANIT | TELEVIZIONI KLAN

MAGJIA E AUTORIT | VERA GRABOCKA – TV KLAN

MAGJIA E MUZIKËS | IN TV

MAGJIA E FJALËS | ZONË E LIRË – TV KLAN

MAGJIA E FESTIVALIT | KËNGA MAGJIKE – TV KLAN

MAGJIA E DEBATIT | OPINION – TV KLAN

Urime dhe suksese të gjithëve! Këta janë 31 fituesit e zgjedhur nga votat tuaja!

Ndërsa çmimi SPECIAL i faqes sonë shkon për kanalin më të ri në vend, MAGJIA E MEDIAS 2017 shpallet kanali KLAN PLUS.

Kategoria e cila është votuar më shumë në këtë edicion ka qenë “MAGJISTARI I VITIT” me 25,891 vota, ndërsa ajo më pak e votuar “MAGJIA E AUTORIT” me 3,700 vota.

Faleminderit edhe njëherë dhe shumë urime gjithë fituesve!

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

1

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.