Loading...

MAGJIA E MEDIAS 2018

Please log in or register to like posts.
News

Çmimet magjike po vijnë…. Na shkruaj tani për fituesin tënd [email protected]

KUJDES! DATAT DO TE PUBLIKOHEN SHUME SHPEJT

Lexo më shumë më poshtë për edicionin e pestë të “MAGJIA E MEDIAS”

facebook.com/mediaalbania

instagram.com/mediaalbania

Tashmë  është kthyer në traditë që MEDIAALBANIA.COM si çdo fundviti organizon çmimet magjike “MAGJIA E MEDIAS“.

Gjithçka nisi në Dhjetor 2013 kur është realizuar edhe edicioni i parë i çmimeve të televizionit nga faqja jonë, por këtë herë pas një eksperience pesë vjeçare dhe realizimin me sukses të edicioneve të kaluara rikthehet përsëri “MAGJIA E MEDIAS 2018

Ndryshe nga çdo edicion, këtë fundviti kemi zgjedhur që njerëz të zakonshëm të zgjedhin fituesit dhe të nominuarit për çmimet magjike.

Secili prej jush mund të jetë në jurinë speciale të faqes sonë. Mjafton të dërgoni çfarë ju pëlqen të ndiqni në ekranet shqiptare ose të huaja, në ekranin e televizorit, tabletit apo telefonit tuaj, kudo ku e shikoni, mjafton të jetë diçka e bukur që për mendimin tuaj meriton një çmim special.

Duke ju falenderuar për kohën tuaj ju ftojmë të vlerësoni të preferuarit tuaj TANI duke dërguar emrin e personazhit, programit apo emisionit të preferuar në një prej formave tona të kontaktit si më poshtë:

KUJDES! |DATAT SE SHPEJTI…

Nominimet do të jenë të hapura për vetëm 11 ditë. Më pas hapet votimi që do të mund të votoni për të gjitha çmimet vetëm 2 javë ose 14 ditë.

Ju ftojmë të gjithë të jeni pjesë e këtij edicioni të MAGJIA E MEDIAS, nuk do shpallim vetëm më të mirët, por edhe të parët e fundit, programet që nuk i duroni dot apo personazhet që ju bëjnë të ndryshoni kanalin… Ka shumë surpriza dhe risi… MAGJIA PO FILLON… NOMINO TANI!!!

Ju falenderojmë dhe i urojmë suksese të gjithë personazheve të botës së madhe të ekranit të vogël të medias!

Suksese të gjithë nga stafi i MEDIAALBANIA.COM !!!

Nëse keni sugjerime apo kërkesa ju ftojmë të na shkruani dhe do të merrni një përgjigje shumë shpejt.

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.