loading...
You can skip ad in 5s
Loading...

Marina vjen tek ju çdo të diel në 20:00

Please log in or register to like posts.
Video

Është folur shumë për programin e ri të Klan që do të prezantohet nga Marina Vjollca. Pasi u zbuluar titulli i tij dhe konkurrentët, mbetet të mësohet vetëm data e fillimit, por duket sikur produksioni ka ende punë deri sa ta vendosë, ndërsa Marina ka vazhduar me muajin e mjaltit.

Megjithatë, sot është publikuar spoti reklamues me një Marinë me sensuale sesa kurrë. Sigurisht kështu vëmendja mbahet në maksimum. E shtrirë në shtrat, veshur me një këmishë mëndafshi, Marina duron persekutimin e një papagalli dhe duke iu përgjigjur atij zbulon orën e fillimit të programit.

Lexo edhe C’est la vie vjen shumë shpejt në TV Klan

Programi C’est la vie do të jetë në 8 të mbrëmjes, të dielën. Një jastëk i fluturuar mbi televizorin që transmeton ndeshje duket sikur tregon që Marina i ka dhënë fund tashmë programeve sportive dhe të dielën të gjithë ata që nuk i pëlqejnë ndeshjet, kanë një alternativë tjetër në ekran, programin e prezantuar nga Marina Vjollca. Fillon… së shpejti!

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.