Loading...

Merr flakë Tirana, fillon “Hell’s Kitchen”

Please log in or register to like posts.
News

Një nga formatet më të suksesshëm në zhanrin “reality” në të gjithë botën! Një show, që ndërthur garën, tensionin, pasionin dhe gatimin! Një program që do të përcjell emocione të mëdha, jo vetëm tek konkurrentët, por edhe tek i gjithë publiku. Gjithçka është gati me Renaton dhe Blerin.

“Hell’s Kitchen” numëron në Amerikë 17 sezone të suksesshme! Vjen tani në Top Channel! Çfarë ndodh në kuzhinën e shefit, kur ne shkojmë në një restorant. Përtej, shijes, delikatesës dhe emocionit që marrim nga të shijuarit të një recete me 5 yje, ka shumë mund, përgatitje, tension, kujdes dhe përkushtim.

Dëshironi dhe ju të bëheni pjesë e programit si konkurrentë, për të avancuar në fushën e gastronomisë, por jo vetëm. Me protagonist, shefin më të mirë në vend, Renato Mekolli dhe fituesin e MasterChef Albania, Bleri Dervishi spektakli fillon të premten në 21:00 vetëm në ekranin e Top Channel.

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

10

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.