loading...
You can skip ad in 5s
Loading...

Mirëmëngjes Shqipëri rikthehet në RTSH1 HD

Please log in or register to like posts.
Video

Prej 18 shtatorit, urimin e parë të ditës do ta merrni nga Enkel Demi, Blerina Shehu & Arber ÇepaniRTSH1-HD.

Një transmetim maratonë prej 3 orësh e gjysmë, me shtypin e ditës, të ftuar, aktualitet, informacione utilitare, show bizz dhe mbi të gjitha me një rrjet gazetarësh nga qytetet kryesore të Shqipërisë, për një mbulim mbarëkombëtar.

Gjithçka nga kjo e hënë 18 Shtator, 0ra 06:30 vetëm në RTSH1-HD

Ne i urojmë shumë suksese dhe ju ftojmë ti ndiqni në ekranin e RTSH!

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.