loading...
You can skip ad in 5s
Loading...

Nis “Open” me Eni Vasilin i ftuar Edi Rama

Please log in or register to like posts.
Video

“Open” është emisioni i ri politik që do të nisë këtë të enjte në orën 21:00 në Top Channel, nën drejtimin e gazetares dhe moderatores së njohur Eni Vasili.

I ftuari i parë në këtë emision do të jetë Kryeministri i vendit, Edi Rama.

Studioja ku do të zhvillohet debati politik, në emisionin e drejtuar nga Eni Vasili, do të jetë një surprizë e këtij sezoni televiziv në Top Channel.

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

1

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.