Loading...

Një beb rrugës… Do bëhemi 4

Please log in or register to like posts.
News

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë një nga çiftet më të njohur për publikun dhe që prej vitesh janë pjesë e ekranit shqiptar. Ermali, pjesë e TV Klan me programin e tij “XING”, ndërsa Ami, pjesë e Vizion Plus si moderatore e “Dancing with the Stars” dhe së fundmi pjesë e “Lufta e Nuseve” në Klan.

4 vite më parë çifti u bekua me një djalë dhe duket se tashmë ka ardhur koha që Joeli të bëhet me motër ose vëlla.

Lajmi është bërë publik nga Ermali përmes një fotoje të publikuar në Instagram ku Ami shihet e lumtur teksa është në krahët e tij dhe tregon testin e shtatzënisë.

Një beb rrugës…Do bëhemi 4????

Postimi i Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) në Instagram

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.