Loading...

Njihuni me serialet turke që nisin në TDC, DigitAlb

Please log in or register to like posts.
News

Ekskluzivisht për ju MEDIAALBANIA.COM ka zbuluar se cilat seriale do të transmetohen në kanalin e ri TDC në DigitAlb. Ju mund të keni parë shumë seriale nga ato që do fillojnë në TDC, sepse janë transmetuar në ekranet shqiptare dhe ato kosovare si Tv Klan, Vizion Plus, RTV21, KTV. Tani keni një mundësi të dytë nëse i keni humbur më parë ndiqini në kanalin 20 në DigitAlb.

‘TDC’ kanali më i ri në Digitalb, transmeton 24 orë në 24, serialet Turke më të ndjekur në mbarë botën, me aktorët më të njohur…

Dramë, romancë, pasion, aksion, dashuri ju presin cdo ditë, prej 1 Prillit në kanalin 20 në Digitalb.

KARADAYI / e hënë - e premte ora 21:00 
8 Ditë
Pesë vëllezërit
20 MINUTA
Diamante dhe Dashuri
Shamikuqja
FUNDI
Nënë
Kurti dhe Sura

/ MEDIAALBANIA.COM

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.