Loading...

Njihuni me të dashurën e re të Iljazit

Please log in or register to like posts.
Image

Gjithë mediat dhe portalet turke orët e fundit po flasin për lidhjen mes Seçkin Özdemir dhe Yasmin Erbil.

Derya Şensoy (ish e dashura)

Pas ndarjes nga Derya Şensoy, emri i njohur i roleve romantike, Seçkin Ozdemir apo siç e njohim edhe ne si Iljazi i Shamikuqes, e humbi zemrën e tij te vajza e Mehmet Ali Erbil ( komedian, prezantues dhe aktor shumë i njohur në Turqi).

Mehmet Ali Erbil
Yasmin
Yasmin Erbil

I pyetur nga gazetarët në lidhje me Yasmin Erbil ai ka buzëqeshur dhe u ka thënë atyre: “Kuptoni atë që dëshironi”.

Foto e shkëputur nga seriali “Shamikuqja”
Foto nga seriali “Dashuri me Qira”
KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.