loading...
You can skip ad in 5s
Loading...

POP CULTURE NË TOP-CHANNEL

Please log in or register to like posts.
Video

Select i vjen fundi sepse tani Kelvi Kadilli dhe Dojna Mema sjellin “POP CULTURE” një format i ri që vjen në transmetim nga e hëna në të shtunë në orën 15:35 në ekranin e Top Channel. Programi do të jetë i ndarë në dy pjesë, Kelvi me hapësirën e tij, ndërsa Dojna atë të sajën. Intervistat e Kelvit do vijojnë të jenë po njësoj, por tani në një ekran kombëtar, ndërsa Dojna edhe ajo do të intervistoj, pra në fokus të programit të ri do jenë INTERVISTAT, por ato nuk do të jenë të zakonshme e të mërzitshme, gjithçka do e zbulojmë vetëm duke i ndjekur në Top Channel.

Ne i urojmë shumë suksese dyshes dhe ju ftojmë ti ndiqni në sezonin e ri në Top Channel!

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

2

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.