Loading...

Rikthehet Al Pazar në Vizion Plus

Please log in or register to like posts.
News

Edhe pak javë na ndajnë nga sezoni i ri i Al Pazar, rikthehemi me surpriza dhe energji të reja për ta bërë fundjavën tuaj më “të qeshur”. 6 Tetor, ora 21:00 në VIZION PLUS 

Moderuar nga Agron Llakaj nje show variete qe ka arritur te shnderrohet sezon pas sezoni ne nje premiere absolute e mbremjeve te se se shtunes. Fale humorit te holle e batutes pikante, eksperiences se kastes se aktoreve, qasjes me aktualitetin, Al Pazar vjen tashme ne sezonin e tij te 7-te si nje nder show-t me te preferuar te se shtunave mbrema ne ekranet shqiptare.

Al Pazar, unik ne stilin dhe llojin e vet, popullor dhe i dashur rikthehet serish me pjesemarrjen e jashtezakonshme te Behar Mera, Xheni Hallulli, Genc Lleshi dhe te nje kaste te talentuar aktoresh nen drejtimin e mjeshtrit te humorit Agron Llakaj. Te qeshim, argetohemi por dhe te behemi pjese e gjalle e realitetit tone, oponence ndaj cdo lloj pushteti e politike. Al Pazar, e qeshura te bene mire, e qeshura te bene te qash, e qeshura te bene te mendosh, te kuptosh.

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.