Loading...

Rikthehet AlPazar, sezoni i pestë në Vizion Plus

Please log in or register to like posts.
Image

Humori është mbrojta më e mirë kundër problemeve të vogla. E Vizion Plus ju ofron një pazar të madh, ku aktualiteti shërbehet në shije e forma të ndryshme.

Agron Llakaj, artisti që e shndërron këtë teatër në një oaz ku jehon komedia këtë të shtunë, feston pesë vjetorin e Al Pazar, një krijimi artistik që këtë sezon vjen plot surpriza.

Padiskutim, Al Pazar është shndërruar në një akademi.

Por, ata që e përjetojnë më shumë emocionin e skenën janë aktorët e rinj.

Nuk do të mungojnë në teatrin e humorit në Vizion Plus muzika e mirë dhe të ftuarit specialë.

Al Pazar që u rrit vit pas viti duke u shndërruar në spektaklin më të ndjekur të të shtunave, ju lë takimin e parë të këtij sezoni sot në mbrëmje ora 21:00 në Vizion Plus e hap dyert e teatrit për publikun çdo të premte.

Mos e humbisni sezonin e ri të Al Pazar çdo të shtunë në 21:00 në ekranin e VIZION PLUS! Shikim të këndshëm dhe suksese stafit të Al Pazar!

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.