Loading...

Rikthehet “Nga e Para”, projekte të reja në Vizion Plus nga Anila Çela dhe Evi Reci

Please log in or register to like posts.
News

Moderatorja e njohur e Vizion Plus Anila Çela do të jetë e angazhuar në një tjetër format televiziv.

Bëhet fjalë për programin “Nga e Para”, i cili do të rikthehet në “Vizion Plus”, por tashmë nën drejtimin e Anila Cela ( Teliti).

Për Anilën kjo është eksperienca e parë televizive në një format të tillë kaq social.

Ky do të jetë edicioni i trete i formatit “Nga e Para” që ka për qëllim ti vijë në ndihme familjeve me vështirësi ekonomike, të cilat do të përzgjidhen për ndërtimin e shtëpive.

Moderatorja Anila Cela ( Teliti) largohet kështu nga “Vizioni i Pasdites”, të cilin e ka drejtuar për disa sezone.

Mësohet se ajo do të zëvëndësohet në këtë program të dashur për audiencen, nga këngëtarja e njohur Evi Reci.

/ Vizion Plus

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

1

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.