Loading...

RRAHJE ZEMRE, 17.JANAR

Please log in or register to like posts.
Image

❗️KLIKO REKLAMAT MË POSHTË ❗️

Pas informacioneve që merr nga Bahar, Aliu përballet me Oguz. Çfarë do të thuhet mes tyre? Edhe pse nën presionin e Aliut që gjendet në sallë dhe të mjekëve të tjerë që ndjekin situatën nga larg, Ejlyl ja del të kryejë një operacion të vështirë me sukses.

Duket se tashmë për Ejlylin dhe Aliun ka disa momente qetësie teksa shijojnë sëbashku rrezet e diellit. A do të mundet Ali t’i rrëfejë Ejlylit se e ndoqi pas vite më parë, në momentin e tyre të lamtumirës?

Ndërkohë që Aliu dhe Oguz duhet të merren me raste urgjente, Bahar ngacmon me fjalë Ejlylin.

Dikush i dyshimtë futet në spital. Cilat janë qëllimet e tij? Ejlyl gjen mbështetje te Aliu për situatën e rëndë të një pacienti me të cilën ajo duhet të përballet.

❗️KLIKO REKLAMAT MË POSHTË ❗️

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.