Loading...

Sarp pas hekurave, djali i Jusufit kërkon hakmarrje

Please log in or register to like posts.
Image

Policia vjen në vendngjarje dhe Sarp shihet si vrasës i Jusufit. A do të mundet Sarp të bindë të policinë që është i infiltruar? Xhelal dhe Mert janë larguar. Xhelali gëzon që armiqtë e tij kanë vdekur dhe dëshiron ta prezantojë Mertin në familjen e tij.

❗️KLIKO MBI REKLAMAT ❗️

Mert ende është i shokuar nga gjithçka ka ndodhur. Sarp gjendet tashmë pas hekurave. Si do të reagojë Xhelali kur të mësojë këtë të vërtetë? Një shef i ri vjen në komisariat. A do të mundet Sarp të tregojë pafajësinë e tij? Dikush që kërkon hakmarrje është i gatshëm për gjithçka.

❗️KLIKO REKLAMAT ❗️

❗️KLIKO REKLAMAT PËR VIDEO❗️

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.